HİKAYEMİZ

Kaynak Önlüğü, Teknoloji Eldiven ve İş Güvenliği Ltd. Şti. Endüstriyel iş eldivenleri ve iş güvenliği konusunda, sektörde elde ettiği bilgi ve deneyimlerden yola çıkarak; çok daha sağlıklı ve güvenli bir yaşam için kaliteli ve konforlu iş eldivenleri üretmektedir.

Türkiye’de CE VE EN normlarında üretim yapan ilk ve tek firma olmanın haklı gururunu yaşayan ve Sakarya’da faaliyet gösteren firma; Türk mühendislerinin ve Türk işçilerinin emeği ile ortaya çıkan donanımlı ürünlerini profesyonel bir biçimde müşterilerine sunmanın mutluluğunu yaşamaktadır.

Yetersiz ekipman ve donanım sebebiyle her gün yaşanan binlerce iş kazasının önüne geçmek ve iş güvenliği bilincinin geliştirilmesi, standart ürün kullanımının yaygınlaşmasına yardımcı olmak için daima gelişmeye devam etmektedir.

About Image

İş güvenliği hususunda, tercih edilen kıyafetler oldukça yüksek önem taşır. Kaynak işlemlerinde, meydana gelebilecek istenmeyen kazalardan korunmanız ve çok daha konforlu bir iş akışı yaşamınız için Kaynak Önlüğü markası, sektöründe büyük ve etkili bir rol üstlenmektedir.

Özel olarak geliştirdiği Ar-Ge birimi ile, her daim müşteri memnuniyetini ve gelişimi ilke edinen firma; bu doğrultuda her geçen gün hizmet standartlarını genişletmekte ve yüksek müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.